Porady prawne Zabrze

Pomoc prawna dla klientów indywidualnych

Obsługa prawna firm

Ogólny zakres usług

Pomoc prawna dla instytucji publicznych

Oferta pomocy prawnej

Kancelaria Adwokacka Łukasz Staniczek zapewnia pomoc prawną dla osób fizycznych, a także instytucji publicznych oraz przedsiębiorstw. Poza usługami m.in. sporządzania różnego rodzaju pism, opinii, pozwów, wniosków i innych dokumentów, reprezentowaniem Klientów w sprawach sądowych czy działania w celu windykacji należności, oferujemy również porady prawne.

Porady prawne Zabrze – dla osób prywatnych

Stając w obliczu ważnych decyzji w życiu, warto skonsultować je z adwokatem, który w sposób rzetelny i w oparciu o aktualną wiedzę prawniczą oceni dany problem i doradzi najlepsze możliwe rozwiązania. Z tego też względu nasza kancelaria przygotowała ofertę kompleksowego doradztwa prawnego dla osób indywidualnych. Świadczymy porady prawne w zakresie wielu dziedzin prawa. Dzięki naszej wiedzy i bogatemu doświadczeniu, możemy zagwarantować pełen profesjonalizm oferowanych usług. Decydując się na skorzystanie z porady prawnej w kancelarii Łukasza Staniczka, Klient uzyskuje zawsze wyczerpującą, podaną w czytelny i zrozumiały sposób oraz opartą o aktualne przepisy prawa odpowiedź na zadane pytanie.

Oferta porad prawnika dla firm

Nasza kancelaria świadczy również kompleksowe doradztwo prawne dla przedsiębiorstw. Oferujemy zarówno porady w konkretnych sprawach, jak i stałą obsługę prawną. Zapewniamy możliwość uzyskania wyczerpujących i specjalistycznych odpowiedzi na zadane pytania drogą mailową, telefoniczną lub podczas spotkania osobistego. Jesteśmy do dyspozycji naszych Klientów, dzięki czemu są oni na bieżąco informowani o aktualnym stanie realizacji zleconych działań. Zapewniamy indywidualne podejście do każdej sprawy oraz staranne i rzetelne przeanalizowanie każdego problemu.

W kwestii takiej jak porady prawne Zabrze jest tylko jednym z miast, w którym świadczymy te usługi. Naszą ofertę kierujemy również do Klientów z dalszych terenów. W kwestii porad prawnych zapraszamy do kontaktu drogą telefoniczną, mailową i osobistą z naszą kancelarią.

Porady prawne online